Wrong part was supposed to be a a 2024 expedition 3.5 Eco
Wrong part shipped pis poor web site,filled all details still got wrong part

Installation PDF
Installation Instruction Sheet| Air Filter Shape | Panel |
| Air Filter Material | Non-woven Synthetic |
| Height | 2.375 in (60 mm) |
| Outside Length | 9.625 in (244 mm) |
| Outside Width | 8.875 in (225 mm) |
| Package Quantity | 1 |
| Package Contents | 1 Air Filter |
| Washable | Yes |
| Warranty | Limited Lifetime |
| Product Style | AEM Dryflow Panel Air Filter |
| Weight | 2 lb (0.9 kg) |
| Product Box Height | 15 in (381 mm) |
| Product Box Length | 12.25 in (311 mm) |
| Product Box Width | 2.5 in (64 mm) |